فروشنده کشمش عسگری با بهترین کیفیت

کشمش یک ماده غذایی پر ارزش می باشد که دارای انواع متفاوتی است و به شیوه های مختلف تولید می شود. کشمش در صنعت آشپزی مورد استفاده قرار می گیرد و سرشار از مواد مغذی است. کشمش عسگری یکی از مرغوب ترین انواع کشمش ها می باشد. فروشنده کشمش عسگری، می تواند این محصول با کیفیت را از طریق فضای مجازی به اشتراک بگذارد.

فروشنده کشمش عسگری با بهترین کیفیت

همه چیز درباره مشخصات کشمش آفتابی

همه چیز درباره مشخصات کشمش آفتابی فرآیند تولید کشمش کار بسیار ساده ای می باشد. کشمش به دو روش صنعتی و آفتابی تولید می شود. در روش صنعتی کار تولید توسط دستگاه های مجهز تولید می شود و حین تولید آن از مواد نگه دارنده استفاده می شود.

در روش آفتابی تولید کنندگان ابتدا انگور های مرغوب و با کیفیت را از باغ داران خریداری می کنند، اول انگور ها را شست و شو می دهند و سپس اقدام به رطوبت گیری و خشک کردن کامل تآن ها می کنند. پس از خشک کردن انگور ها را در مقابل نور خورشید آویزان می کنند.

در هنگام تولید کشمش به روش آفتابی از هیچ گونه مواد شیمایی و نگه دارنده ای مثلا تیزاب استفاده نمی شود، پس می توان گفت این نوع کشمش کاملا ارگانیک بوده و استفاده از آن برای بر سلامت بدن هیچ آسیبی نمی رساند و برای کوکان نیز بلا مانع است.

کشمش آفتابی بسیار خوشمزه است زیرا توسط نور طبیعی خورشید آب انگور ها کاملا تبخیر شده است. در این روش تولید هزینه های کم تری پرداخت شده و در نتیجه قیمت این کشمش ها مناسب تر می باشد.

کشمش درجه به صورت دانه ای می باشد و سطح آن ها بسیار یک دست است، آن ها مواد نگهدارنده را دارا نمی باشند. این کشمش ها در انواع پلو ها استفاده می شود و همچنین برای ترکیب ماده غذایی در آجیل ها نیز مناسب هستند. کشمش سرشار از کلسیم، منیزیم و آهن می باشد و سبب بهبود عملکرد مغز و تقویت قوای جسمانی می شود، آن ها برای استخوان سازی مفید هستند و تحکیم استخوان ها را باعث می شوند.

آشنایی با مراحل تولید کشمش عسگری

کشمش عسگری از انگور خوش مزه و معروف انگور عسگری تولید می شود. برای تولید این نوع کشمش تولید کنندگان ابتدا با انتخاب انگور عسگری با کیفیت آن را از باغ داران خریداری می کنند. کشمش عسگری به دو روش صنعتی و سنتی تولید می شود.

در روش صنعتی که توسط کارخانه ها این فرآیند صورت می گیرد. پس از شست و شو و خشک کردن کامل انگور ها، آن ها را به تیزاب آغشته می کنند و سپس با استفاده از دستگاه های خشک کن اقدام به تولید کشمش ها می کنند. در این روش حین تولید آن از مواد نگه دارنده شیمیایی استفاده می شود. این مواد نگه دارنده بر سلامت بدن آسیب جدی وارد می کند پس باید هنگام استفاده از آن، کشمش ها را تمیز شست و شو دهیم.

کشمش عسگری به روش سنتی نیز تولید می شود، در این روش پس از شستن انگور ها، آن ها را در مقابل نور مستقیم خورشید آویزان می کنند و انگور ها کم کم به کشمش تبدیل می شوند. محصول تولید شده به این روش کاملا ارگانیک و خوش مزه است، زیرا در تولید آن از مواد نگه دارند ای استفاده نشده است و بسیار سالم هستند.

کشمش عسگری به دلیل این که بدون هسته می باشد از کیفیت بسیار بالا تری برخوردار است و به عنوان کشمش درجه یک در بازار شناخته می شود. این کشمش به رنگ سبز و دارای اندازه کشیده ای است. فروش آن ها بر حسب وزن و به صورت کیلویی انجام می گردد، بسته بندی کشمش ها در نایلون های شکیل باعث جذب مشتری های داخلی و خارجی می شود و روی این بسته بندی ها اطلاعات دقیق شامل تاریخ تولید، تاریخ انقضا و غیره به خوبی درج شده است، و با توجه به این ویژگی ها می توان به کیفیت محصول پی برد.

معیارهایی مهم برای خرید کشمش درشت تازه

معیارهایی مهم برای خرید کشمش درشت تازه برای خرید کشمش درجه یک می توان گزینه های مهمی را در نظر گرفت، توجه به این معیار حائز اهمیت بوده و سبب می‌ شود، بهایی را که پرداخت می کنید تلف نشده و کالای درجه یک تهیه شود. روش خرید این کالا متفاوت بوده و با روش های مجازی می توان بهترین کالا ها را خریداری کرد.

تولید کنندگان در صدد افزایش کمیت و کیفیت این محصولات تلاش می کنند تا محصولی کاملا مرغوب و با کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار بدهند. هنگام خرید کشمش باید معیار های را مد نظر گرفت تا بتوان خرید خوب و راحتی را انجام داد. وشمش درجه یک به کمک شاخصه های مهمی شناسایی می گردد که در اینجا به شرح چند نمونه از آن ها می پزدازیم، از جمله:

 • کشمش از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
 • کشمش تغییر رنگ نداده باشد، هر نوع کشمش دارای رنگ مختص به خود است.
 • اندازه کشمش ها درشت باشد. کشمش های دانه ریز کیفیت کم تری دارند.
 • کشمش ها دارای بافت نرم تری باشند، کشمش های که بافت آن ها خشک تر است مرغوب نیستند.
 • کشمش ها فاقد کپک زدگی باشند.
 • کشمش ها کاملا تمیز و عاری از هر گونه مواد زائد باشند.
 • کشمش بسته بندی شده انتخاب شود زیرا کمتر دیده شده که کشمش داخل این بسته ها مشکلی از نظر تمیزی داشته باشد. تاریخ تولید و تاریخ انقضا نیز بر روی این بسته ها مشاهده می شود.
 • قیمت آن ها مناسب باشد.
 • این محصول در برند های مختلف عرضه شده باشد و برند های معروف خریداری شود زیرا برند های نام آشنا دارای کیفیت هستند.
 • کشمش ها از انگور های تازه تولید شده باشند.
 • کشمش خوش مزه و شیرین باشد.

عوامل موثر بر کیفیت کشمش عسگری تازه

کیفیت کشمش عسگری تازه را می توان با گزینه های متعددی بررسی کرد، هر چه کیفیت بیشتر باشد، محصول خریداری شده بهتر است. عوامل زیادی بر کیفیت کشمش عسگری تازه تاثیر گذار است، از جمله:

 • وجود برند سازی و انتخاب نام برای محصول توسط تولید کننده آن، اگر تولید کنندگان کالا ها را تحت نام مشخصی تولید نکنند جنس ناشناخته مانده و افراد دیگری به عنوان واسطه شروع به تجارت می کنند.
 • انجام دادن تبلیغات لازم برای فروش کالا و معرفی آن به بازار های داخلی و خارجی. تبلیغات را می توان از طریق سایت های اینترنتی انجام داد.
 • داشتن مجوز های لازم از سوی سازمان بهداشت مانند نشان سیب سلامت، علامت استاندارد کالا و برخی پروانه های ساخت دیگر.
 • داشتن کیفیت بالا، اگر کیفیت محصول پایین باشد کالا به فروش نمی رسد پس باید کیفیت محصول را بالا برد.
 • روش و محل تولید آن یکی دیگر از عوامل موثر است
 • قیمت محصول بالا باشد، قیمت و کیفیت با هم رابطه مستقیم دارند ، هر چه قیمت بیشتر باشد نشان دهنده محصول با کیفیت است.
 • محصول بسته بندی شده کیفیت را بالا می برد. هر چه بسته زیبا و شکیل تر باشد نشان دهنده محصول با کیفیت تر است و توجه مشتریان را بیشتر جلب می کند.
 • طعم کشمش ها تغییر نکرده باشد، کشمش طعم تلخی نداشته باشد، زیرا کشمش شیرین و دل چسب است.
 • اندازه کشمش ها درشت باشد، کشمش های درشت چین و چروک کم تری دارند.

فروش کشمش عسگری به صورت مستقیم

فروش کشمش عسگری به صورت مستقیم یک محصول خوب نیازمند فروشگاهی است که بتواند محصول با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار عموم قرار بدهد. خریداران می توانند به صورت مستقیم و حضوری خرید خود را انجام دهند. خرید این کالا ها از طریق سایت های معتبر اینترنتی بسیار مناسب است و بدون صرف زمان و هزینه انجام می شود.

فروشگاه های معتبر مواد غذایی انواع کشمش های درجه یک را به صورت عمده از تولید کنندگان آن ها خریداری می کنند و امکام خرید مستقیم را برای مصرف کننده ها فراهم می کنند. روش خرید به این صورت کاملا به صرفه نیست، زیرا به دلیل وجود واسطه ها و هزینه های حمل و نقل قیمت محصول برای مشتری گران تر است، زیرا این واسطه ها سود خود را از مشتریان می گیرند و هزینه های حمل و نقل توسط مشتری پرداخت می شود و هم چنین با اتلاف زمان همراه است.

خرید را می توان به صورت غیر حضوری انجام داد. در این روش، خریدار بدون این که از منزل خارج شود ثبت سفارش خود را غیر حضوری انجام می دهد. این روش بسیار به صرفه است زیرا خرید بدون اتلاف زمان و با هزینه کم تری درب منزل دریافت می شود، زیرا در این روش وجود واسطه ها و هزینه های حمل و نقل حذف شده اند. هدف اصلی از این روش خرید، راحتی و رضایت مندی مصرف کننده ها است.

نرخ روزانه انواع کشمش، در سایت های رسمی فروش این نمایندگی ها به صورت روزانه منتشر می شود، خریداران می توانند قبل از خرید، با مراجعه به این سایت ها اطلاعات لازم را کسب کنند.

کشمش انسان را سر زنده و خوش حال می کند به همین دلیل پزشکان خوردن کشمش را به افرادی که افسرده هستند توصیه می کنند. علاوه بر این خواص، خوردن کشمش بلغم را درمان می کنند و برای خانم های باردار بهترین تنقلات به حساب می آید. کشمش رشد مغزی و قدی جنین را جلو انداخته و برای مغز و استخوان بسیار مفید می باشد.

پخش عمده کشمش عسگری توسط تولید کننده

پخش کنندگان کشمش عسگری در واقع تولید کننده های اولیه هستند و اولین تولید کننده ها صاحبان باغ های انگور می باشند که بهترین کشمش ها را از محصولات خود تولید می کنند و آن ها را در کشور توزیع می کنند. کشمش به خاطر خوش خوراک بودن بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این محصول پس از تولید به نمایندگی ها و فروشگاه های کشور برای فروش ارسال می شود.

این توزیع کنندگان از طریق فضای مجازی اقدام به معرفی انواع کشمش ها کرده و امکان خرید غیر حضوری را برای مصرف کننده ها فراهم می کنند. توزیع کنندگانی وجود دارند که به صورت حضوری اقدام به پخش محصولات می کنند، در این روش، پخش به صورت واسطه ها انجام شده و با افزایش قیمت و اتلاف زمان همراه است.

توزیع کشمش از طریق فروشگاه های مواد غذایی نیز امکان پذیر است، این فروشگاه ها کشمش ها به صورت عمده از تولید کنندگان آن ها خریداری می کنند و آن را به روش حضوری به مصرف کننده ها تحویل می دهند. این روش خرید به صرفه نیست و بهترین روش خرید اینترنتی این کالا ها است.

کشمش بسیار مغذی است و سرشار از انواع ویتامین ها و مواد معدنی مانند پتاسیم، فسفر، منیزیم، منگنز و غیره می باشد که در سلامت عمومی بدن نقش بسزایی دارد. کشمش درمان کننده مشکلات دستگاه گوارش و یبوست می باشد.

ارزش تغذیه ای کشمش از انگور بیشتر است. کشمش تقویت کننده حافظه و سبب افزایش یادگیری می شود و آلزایمر و فراموشی جلوگیری می کند. این محصول سرشار از کلسیم بوده و برای استخوان گیری جنین و رشد مغزی آن ها بسیار مفید است به همین دلیل تغذیه مناسبی برای مادران باردار است.

قیمت بهترین کشمش عسگری در سطح کشور

قیمت بهترین کشمش عسگری در سطح کشور قیمت کشمش عسگری در سطح کشور به عوامل مختلفی بستگی دارد و می توان از طریق سایت های اینترنتی قیمت آن ها را مورد بررسی قرار داد. کشمش درجه یک، با کیفیت ترین محصول است. کیفیت و قیمت با هم رابطه مستقیمی دارند، هرچه کیفیت بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می باشد.

روش خرید انواع کشمش بر قیمت آن ها تاثیر می گذارد، خرید این محصولات از درب کارخانه های تولید کننده آن ها بسیار به صرفه می باشد. هم چنین خرید از طریق سایت های مجازی بسیار مناسب است زیرا با اتلاف زمان کم تری، درب منزل دریافت می شود.

خرید کشمش به صورت بسته بندی شده قیمت بیشتری دارد، زیرا در تهیه تولید این بسته ها هزینه های صرف شده است. هرچه این بسته ها شکیل تر و زیبا تر باشند هزینه بیشتری پرداخت شده است و بر قیمت کشمش هل تاثیر می گذارد.

خرید این محصولات به صورت فله ای مناسب تر است، زیرا هزینه های مربوط به بسته بندی به آن ها اضافه نشده است. فروش کشمش فله ای بر حسب وزن و کیلو انجام می شود.

خرید محصولاتی که دارای برند های خاص و معتبر هستند از قیمت بالایی برخوردار هستند، زیرا برای انجام دادن تبلیغات آن ها هزینه های زیادی صرف شده است، این تبلیغات اظهار کننده کیفیت بالای این محصولات می باشد.

کشمش در دو نوع بدون هسته و هسته دار وجود دارد. نوع بدون هسته آن ها دارای کیفیت بیشتری است و به همین دلیل قیمت بیشتری دارد و برای صادرات نیز مناسب است. قیمت کشمش دست خوش تغییرات بوده و افزایش نرخ ارز و تورم بر آن تاثیر گذار می باشد.

میزان سود حاصل از فروش انواع کشمش ها با توجه به حجم خرید، کیفیت محصول و تغییراتی که در نرخ ارز و بازار ایران به وجود می آید می تواند بسیار متغیر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما