خرید کشمش سبز تیزابی قلمی ملایر بدون خرابی و کرم زدگی

خرید کشمش سبز تیزابی قلمی ملایر بدون خرابی و کرم زدگی هم از نظر شکل و ظاهر و هم از نظر طعم و مزه یکی از بهترین تولیدات کشور می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید کشمش سبز تیزابی قلمی ملایر بدون خرابی و کرم زدگی

کشمش سبز تیزابی

کشمش سبز تیزابی مقصود از کشمش سبز تیزابی، روشی است که در خشک کردن آن به کار برده می شود و تیزاب در تولید این نوع کشمش وظیفه بسیار مهمی دارد. برای دانه انگور که دارای بافتی محکم است، خارج شدن آب و خشک کردن آن به روش طبیعی بسیار زمان بر است وایت امکان وجود دارد که در طول زمان خشک شدن کشمش ها پوسیده و خراب شوند و در نهایت خشکبار بی کیفیتی تولید شود. از تیزاب برای جلوگیری از فاسد شدن و ماندگاری طولانی تر کشمش و خشکبار نیز استفاده می شود. کشمش تیزابی به عنوان آجیل مصرف می شود و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد که می توان از آن به عنوان یک میان وعده ی بسیار مقوی استفاده کرد و میتواند اثرات مثبتی روی تمامی گروه های سنی بگذارد. رنگ کشمشی که با تیزاب خشک می شود، سبز مایل به زرد کهربایی و زرد مایل به قهوه ای روشن است. روغنی که در تیزاب وجود دارد باعث می شود تا کشمش ها سطحی چرب و نیمه براق داشته باشند که یکی از مهمترین ملاک ها و نکته ها در هنگام خرید کشمش سبز است.

بعضی از سود جویان از تیزاب بر روی کشمش های قدیمی وبی کیفیت استفاده می کنند تا آن ها را به عنوان کشمش درجه یک به فروش برسانند، اما می شود فرق کشمش درجه یک و درجه چندم را از اندازه، طعم و بوی آن ها تشخیص داد. با استفاده از تیزاب می توان محصولات کم کیفیت و قدیمی را نیز براق و درخشنده کرد، باید این نکته را در نظر داشته باشیم که کشمش تیزابی علاوه بر براق بودن دارای طعم و رنگی تازه و فاقد از هرگونه آلودگی و خاک است.

بخاطر آن که تیزاب ماده ای شیمیایی است باید از آن به مقدار کم و مناسب در دوز پایین در طی مراحلی در تولید استفاده شود تا ازبروز بیماری های کلیوی برای مصرف کنندگان این گروه از خشکبار جلوگیری شود.

قیمت کشمش سبز تیزابی

قیمت کشمش سبز تیزابی قیمت کشمش سبز تیزابی معمولا بر حسب نوع آن تعیین می‌ شود. چون که کشمش تیزابی دارای دو نوع دانه دار و بی دانه است.کشمش سبز نسبت به سایر کشمش ها مصرف داخلی بیشتری دارد و به این دلیل که طبیعی تولید می شوند هرچه سبزتر و بدون لک باشند قیمت بالاتری دارند. کشمش سبز ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و با توجه به مواد معدنی ای که دارد یک میان وعده ی مهم به حساب می آید که با مصرف منظم آن می توان از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما