فروش کشمش طلایی ایرانی به صورت مستقیم از کارخانه های تولیدی آن

در بین انواع کشمش تولیدی در کشور کشمش طلایی ایرانی از بهترین ها است که به دلیل ارزش غذایی کم نظیر در غذا و به عنوان میان وعده استفاده می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش کشمش طلایی ایرانی به صورت مستقیم از کارخانه های تولیدی آن

کشمش طلایی ایرانی

کشمش طلایی ایرانی کشمش طلایی ایرانی یکی از مقوی ترین و در عین حال خوشمزه ترین انواع میوه های خشک که از انگور به دست می آید و پس از قرار دادن حبه های انگور در برابر خورشید به کشمش موسوم است که کاربردهای بسیار زیادی جهت استفاده در غذاهای مختلف یا مصرف به صورت آجیل دارد همچنین به انواع خوراکی ها مانند کیک، شیرینی و کلوچه نیز اضافه می شود.

کشمش انواع بسیار مختلفی دارد که یکی از پرطرفدارترین آنها کشمش طلایی است که از نوع خاصی از انگور که دارای اندازه ریزی است به وجود می آید و با روش‌های مختلف از قبیل قرار دادن هوا در مجاورت آفتاب و با استفاده از دود گوگرد تهیه می شود همچنین میزان رطوبت موجود در آن به حدی پایین می آید که برای نگهداری بلند مدت مناسب است.

بهترین این کشمش برای رنگ طلایی کهربایی است و بی‌دلیل نیست که به این نام نامگذاری شده است همچنین در ترکیبات انگوری که جهت تهیه این کشمش مورد استفاده قرار می گیرد دارای مقادیر کاملاً مشخصی از قند است و به این ترتیب بیش از اندازه شیرین نیز نمی باشد که همین باعث شده است برای افراد دیابتی بسیار مناسب بوده و به جای قند و شکر از این محصول به عنوان شیرین کننده استفاده نمایند.

این کشمش در نوع آفتاب خشک نیز تهیه می‌شود که به لحاظ رنگ بسیار خوش رنگ بوده و جذابیت بسیار بیشتری نسبت به انواع روش های دیگر جهت استفاده در غذا دارد همچنین به تنهایی یا همراه با نخودچی مصرف می شود در ضمن بهترین این محصول به اندازه کافی خشک شده و نگهداری آن بسیار راحت است و علاوه بر دمای اتاق می توان آن را در یخچال نیز به مدت طولانی تری نگه داریم.

در بین انواع روش هایی که برای تهیه کشمش مورد استفاده قرار می گیرد روش آفتابی یکی از بهترین روش ها است که باعث می شود کیفیت مواد مغذی موجود در این محصول به هیچ عنوان تحت تاثیر قرار نگیرد در نتیجه منبع بسیار مهمی برای کسب مواد مغذی می باشد.

این کشمش در برخی از شهرهای کشور ما مانند تاکستان و بناب با استفاده از گوگرد خشک می شود و به این ترتیب که کشمش را در اتاق آویزان کرده یا زیر پلاستیک قرار می دهند و گوگرد را می سوزانند تا به این ترتیب انگورها رنگ و شکل خاصی به خود بگیرند که همان طلایی است سپس رطوبت خود را از دست داده و به صورت کشمش طلایی به بازار عرضه می شود.

در بین انواع مختلف کشمش های ایرانی که به کشورهایی مانند چین، اروپا و آمریکا صادر می گردد این کشمش ظرفیت بازاری بسیار بیشتری از بقیه دارد و از نظر اندازه نسبت به بقیه ریزتر است که همین باعث شده است که در غذاهای مختلف و خوراکی های گوناگون کاربرد راحت تری داشته باشد و در عین حال زیبایی نیز به غذا یا شیرینی و کیک ببخشد.

این کشمش ویژه در بهترین آن دارای اندازه های یکسانی است به این ترتیب که از نظر قطر و طول شبیه یکدیگر هستند همچنین کاملاً پاکسازی شده است و به غیر از کشمش طلایی هیچ گل و لای یا ساقه خشک شده در آن وجود ندارد بنابراین مستقیما قابل استفاده بوده و بسیار راحت در غذا مورد استفاده قرار می گیرد.

این کشمش تنها به خاطر رنگ خاص آن شهرت ندارد بلکه از پوست خارجی بسیار نازکی نیز برخوردار است که باعث شده جذابیت مصرف آن چندین برابر بیشتر شود و به این ترتیب وقتی که در انواع کیک و شیرینی مورد استفاده قرار می گیرد تغییری در بافت این محصولات خوراکی ایجاد نخواهد کرد.

استفاده از این کشمش برای صادرات بدون شک سود خوبی به همراه می آورد چون یکی از محصولاتی است که در کشور ما به دلیل گستردگی در تاکستان ها به فراوانی تولید می شود و قیمت داخلی آن بسیار مناسب است و همین نرخ ارزان باعث شده برای صادرات عالی شود.

امروزه از بسته بندی های فوق العاده عالی برای این محصول استفاده می گردد که توانسته نقش مثبتی در فروش این محصول به ارمغان بیاورد بنابراین صادرکنندگان از حیث دسترسی به این محصول هیچگونه محدودیتی ندارند و بسیار راحت و ارزان نمونه های مختلف از حجم های این محصول را تهیه کرده و از آن برای عرضه به بازارهای مختلف استفاده خواهند نمود.

در خرید این محصول تازه بودن کشمش بسیار مهم است و کشمش طلایی وقتی که تازه است خوش رنگ تر می باشد و همین مسئله باعث فروش بهترین آن خواهد شد علاوه بر این از نظر طعم و مزه نیز نسبت به کشمش های انباری بسیار بهتر است و راحت در بازارهای مختلف به فروش می رسد.

استفاده از این کشمش در کارخانه های تولید کننده مواد خوراکی بسیار زیاد است و به این ترتیب این کارخانه‌ها از مشتریان عمده داخلی این محصول می باشند و با سفارش حجم عمده این کشمش نیاز خود را با نرخ ارزان تر تهیه می کنند.

تولید کنندگان برتر این کشمش اقدام به عرضه آن کرده اند و خریداران محدودیتی از نظر دسترسی به این فروشندگان ندارند و حتی به جای مراجعه حضوری به بازار و انتخاب کشور از طریق سفارش اینترنتی قادر به تامین نیاز خود در کمترین زمان خواهند بود و بهترین کشمش را با نرخی قابل رقابت با انواع کشمش های خارجی و کشمش های ترکی به دست خواهند آورد و این کمک بسیار خوبی برای تجار و بازرگانان است تا تجارت تضمینی با این محصول داشته باشند.

ارتباط با تولید کنندگان کشمش طلایی ایرانی از روش‌های مختلفی به فراهم است اما خرید از طریق فضای مجازی و اینترنت تاثیر قابل توجهی در برگشت هزینه های خرید این محصول خواهد داشت و به مشتریان کمک می کند تا این کشمش را در حجم های مختلف آن با بسته بندی بسیار مناسب برای صادرات به بازارهای دیگر به دست آورند.

توسعه صنعت بسته بندی کشمش در داخل کشور و فروش اینترنتی آن کمک قابل توجهی به صادرکنندگان خواهد کرد تا کاملا سالم و بدون کمترین کاهش در کیفیت حین نقل و انتقال و ارزان تر این محصول را در هر جای ایران تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما